„Lietuvos Metų CTO“ – „Nord Security“ technologijų vadovas Tomas Smalakys 

 

Trečius metus iš eilės vykstančių „Lietuvos Metų CTO“ rinkimų komisija paskelbė geriausią Lietuvos technologijų vadovą. Šiemet juo tapo kibernetinio saugumo sprendimo bendrovės „Nord Security“ technologijų vadovas Tomas Smalakys.

„Tomo Smalakio pasiekimai tiek Lietuvos, tiek pasauliniame kontekste įtikino komisiją, kad jo profesiniai ir lyderystės įgūdžiai verti geriausio Lietuvos technologijų vadovo vardo. Nugalėtojo pasiekimai dar kartą parodė, kad turime sričių, kuriose Lietuva yra gerokai išaugusi tiek savo, tiek regiono marškinėlius. Ypatingai džiugu, kad technologinė pažanga ir technologijų vadovų profesionalumas yra viena tų sričių“, – teigia Mindaugas Rauba, „Bitė Lietuva“ technologijų direktorius ir „Lietuvos Metų CTO“ komisijos pirmininkas.  

„Šis laimėjimas įrodo, kad tiek su įmone, tiek komanda einame teisingu keliu. Tikiu, jog turėti stiprią komandą labai svarbu, todėl noriu pasidžiaugti ir padėkoti savajai, su kuria dirbame ne vienerius metus ir kuria nuoširdžiai pasitikiu. Nemeluosiu, tapti „Lietuvos Metų CTO“ ir man asmeniškai pakelia kartelę toliau mokytis, kurti inovacijas, bet kartu iškelia ją aukštai ir ateities kartoms ar net kitų metų dalyviams“, – įspūdžiais dalijasi „Lietuvos Metų CTO“ Tomas Smalakys, „Nord Security“ technologijų vadovas.

Rinkimus inicijuoja skaitmeninių paslaugų bendrovė „Bitė Lietuva“ kartu su partneriais „Verslo žiniomis“ ir ISM vadybos ir ekonomikos universitetu.

 Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus