Paraiškas rinkimams galima teikti iki rugsėjo 28 d. Kandidatūras gali siūlyti patys technologijų vadovai, jų kolegos ar darbuotojai. 

Teikti paraišką

„Lietuvos Metų CTO“ rinkimų komisiją sudaro Mindaugas Rauba, „Bitė Lietuva“ technologijų direktorius, Liucija Zubrutė, portalo Vz.lt redaktorė, Dalius Misiūnas, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius, Žydrūnė Vitaitė, „Women Go Tech“ bendrakūrėja, Eglė Radvilė, CIO.LT klubo vadovė, Jonė Vaitulevičiūtė, FIRSTPICK vadovaujanti partnerė ir Ernestas Kalabuckas „Kongsberg NanoAvionics“ technologijų vadovas, Lietuvos metų CTO 2022.

Kam skirti Lietuvos Metų CTO apdovanojimą komisija ir šiemet spręs įvertinę 4 kriterijus:

• reikšmingiausi metų projektai

• pasiekti metiniai rezultatai

• atstovaujamos organizacijos diegiamų inovacijų nauda

• lyderystė organizacijoje.

„Lietuvos Metų CTO“ rinkimai vyks 2 etapais: iš pradžių komisija paskelbs 5 stipriausių Lietuvos technologijų vadovų sąrašą, o vėliau iš jų išrinks nugalėtoją.

Rinkimus inicijuoja skaitmeninių paslaugų bendrovė „Bitė Lietuva“ kartu su partneriais „Verslo žiniomis“ ir ISM vadybos ir ekonomikos universitetu.

Lietuvos Metų CTO bus apdovanota (-as) spalio 12 d. konferencijos CTO summit metu. 

Registruotis į konferenciją

 Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus