Bite

 

Pirmuoju Lietuvos „Metų CTO“ tapo „Vinted“ technologijų vadovas Mindaugas Mozūras

 

Pirmą kartą Lietuvoje organizuojamų „Metų CTO“ rinkimų komisija išrinko stipriausią Lietuvos technologijų vadovą. Juo tapo startuolio ir pirmojo lietuviško vienaragio „Vinted“ technologijų vadovas Mindaugas Mozūras.

„Stipriausiu Lietuvos technologijų vadovu išrinkome Mindaugą Mozūrą, kuris geriausiai atspindėjo nugalėtojui keliamus reikalavimus. „Vinted“ atstovas parodė puikius įgyvendintų projektų rezultatus ir asmenines kompetencijas, kurios leido nugalėtoją pažinti ne tik kaip profesionalų specialistą, bet ir kaip žmogų. Lietuvai pasisekė, kad ji turi tokio lygio profesionalų“, – teigia Gintas Butėnas, bendrovės „Bitė Lietuva“ technologijų direktorius ir rinkimų komisijos pirmininkas.

„Į šį apdovanojimą žiūriu ne kaip į asmeninį pripažinimą, bet kaip į visos „Vinted“ inžinierių komandos pasiekimą. Kiekvienas iš daugiau kaip 300 narių reikšmingai prisideda ne tik prie technologijų kūrimo ir diegimo įmonėje, bet ir prie „Vinted“ misijos – skatinti ir visiems padėti gyventi tvariau, paverčiant naudotus daiktus pirmuoju vartotojo pasirinkimu visame pasaulyje. Esu labai dėkingas būdamas šios komandos dalimi ir vesdamas ją šioje technologinėje kelionėje. Taip pat nekantraudamas laukiu, ką naujo sukursime ateityje“, – sako pirmuoju Lietuvos „Metų CTO“ tapęs Mindaugas Mozūras. Jam įteiktas skulptoriaus Mindaugo Tendziagolskio sukurtas apdovanojimas.Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus