Bite


Pirmą kartą Lietuvoje organizuojami „Metų CTO“ rinkimai:
kviečiami teikti paraiškas

 

Pirmą kartą Lietuvoje organizuojami „Metų CTO“ rinkimai. Kviečiame dalyvauti visus vadovus, atsakingus už technologijų vystymą ir tobulinimą, IT, ryšių tinklus ir kt. Rinkimus inicijuoja telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“, projekto partneris „Verslo žinios“.
„Kiekvienoje šiuolaikinėje organizacijoje CTO vaidmuo – strategiškai svarbus ir netrukus bus vienodai svarbus praktiškai bet kuriame sektoriuje. CTO dalyvauja priimant svarbiausius verslo, organizacijos plėtros sprendimus, nes technologijos ir efektyvus jų naudojimas tiesiogiai veikia ir finansinius rezultatus. Štai dėl ko svarbu plačiau pristatyti strateginę CTO reikšmę šiandien. Būtent to ir siekiame pirmą kartą rengiamais „Metų CTO“ rinkimais“, – įsitikinęs Gintas Butėnas, bendrovės „Bitė Lietuva“ technologijų direktorius ir rinkimų komisijos pirmininkas.
Rinkimų komisiją taip pat sudaro Žydrūnė Vitaitė, projekto „Women Go Tech“ bendraįkūrėja ir „Eldes“ pardavimų vadovė, dr. Dalius Misiūnas, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius, Paulius Grinkevičius, „Verslo žinių“ Technologijų rubrikos korespondentas ir Mindaugas Ubartas, informacinių ir ryšių technologijų asociacijos „Infobalt“ vadovas.
 

Paraiškas rinkimams galima teikti iki rugsėjo 16 d. Kandidatūras gali siūlyti pats technologijų vadovas, jo kolegos, darbuotojai.

 
Metų CTO bus renkamas pagal šiuos kriterijus:
1. Reikšmingiausias metų projektas
2. Pasiekti metiniai rezultatai
3. Diegiamų inovacijų nauda
4. Lyderystė organizacijoje

 

Nugalėtojai bus apdovanoti „Verslo žinių“ organizuojamoje konferencijoje „It’s simple“, kuri vyks spalio 8 d.„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus